Dziękujemy

W podziękowaniu za tegoroczną współpracę, chylimy czoła przed Wszystkimi, którzy odważyli się po raz pierwszy wprowadzić do swoich pasiek oferowany przez nas materiał genetyczny. Szczególne podziękowania, kierujemy do Pszczelarzy współpracujących z nami od wielu lat, Mariana, Staszka,Tomka, Bogusia i wielu, wielu innych, którzy ponownie po kilku latach sięgnęli w tym roku po dużo piękniejsze pszczoły, które obecnie posiadamy.

Posiadamy pogłowie pszczół o jakim marzyliśmy przez dziesięciolecia i nadal będziemy się starać.

 Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Waszym pszczołom udanej zimowli, Leszek, Magda, Ewelina, Olga, Marysia, Gienka, Adam, Bartek, Radek, Janek, Zbyszek, Igor, Kolja, Dima, Andriej.

– Odpoczywajcie, nie zapominając o Waszych Pszczołach.

Od czasu do czasu, kuknijcie co się dzieje w Waszych Pasiekach..

Dziękujemy,
Zapraszamy 

8 myśli nt. „Dziękujemy

  1. W zeszłym roku tj 2017 kupiłem od Pana matkę pszczele bukfast . Muszę przyznać że tak plennej i mjodnej pszczoły jeszcze nie miałem.Gniazdo mam na dwóch korpusach jeśli bym powiększał gniazdo to pewnie była by taka dziupla jak u Pana. Zrobiłem dwa odkłady i planuję w tym tygodniu zrobić następne dwa. Miodu po pierwszym miodo braniu z tego ula wziołem 25 l. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Bogusław

  2. Wielkie dzięki dla ekipy Polbartów.
    Nie tylko za pszczoły ale przede wszystkim za inspiracje do działania.
    Współpraca z wami do dla mnie przyjemność.
    Pozdrawiam, Łukasz Stachelek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *